پورتال جامع یورمگ
درباره آماکو | تابلو روان آماکو - تابلو روان آماکو

تابلو روان آماکو

ماژول تابلو روان ، مین برد ، پاور ، سوئچینگ ، کابینت تابلو روان و کلیه قطعات تلویزیون شهری

درباره آماکو

آماکو افتخار دارد که خود را به عنوان مرکز تخصصی  پخش قطعات تابلوروان و لوازم جانبی  ومرکز تخصصی آموزش ساخت تابلو های روان وتلویزیون شهری با خدمات به روز برای همکاران با چشم انداز فعالیتی طولانی مدت به شما معرفی نماید.
آماکو به لطف پروردگارمتعال و با تکیه بر تجارب مدیران خود وکارشناسان فنی وخدوم در زمینه تولید تلویزیون شهری و تابلوهای درابعاد مختلف وبسیاربزرگ از سال ۱۳۸۶ با هدف طراحی، تولید، راه اندازی، پشتیبانی و گسترش تکنولوژی های روز دنیا در میهن اسلامی و نیز اشتغال زایی جوانان در استفاده از این تکنولوزی ها فعالییت خود را به طور رسمی آغاز نمود.

به لطف خداوند منان در طول این مدت توانسته ایم در شهرهای متعدد از اقصی نقاط میهن اسلامی جوانان خوبی را در این زمینه آموزش داده وبا پشتیبانی فنی ونرم افزاری وآموزش نکات بازار فعالیت عزیزان را گسترش دهیم در همین راستا در جهت حمایت از قشر جوان در صنعت ال ای دی ،  هر هفته روزهای دوشنبه وپنج شنبه با هماهنگی قبلی با دفتر آماکو کلاس های آموزشی دایر بوده وهر هفته چند نفر از عزیزان جوان با کمک این مجموعه صنعت جوان ال ای دی آشنا شده و با افتخار وارد بازار کار می شوند.

آماکو با توجه به نیازهای مشتریان، در زمینه های مختلف این صنعت،  سعی در رفع تمام نیازهای مشتریان دارد تا به جای دیگری نیازمند نشوند وبر این اصل « حمایت همه جانبه از همکاران» تاکید دارد.

توسعه تابلو طیف دار نیزیکی از اولویت های این شرکت بوده وجهت بازدهی بهینه وبیشتر مشتریان ، تابلو های طیف دار عرضه شده است. 

دوستان گرامی! بدلیل رشد قارچ گونه صنعت تابلو ال ای دی حتما از شرکت هایی که دارای خدمات و پشتیبانی خوبی هستند خرید کنید ، مسأله مهم در تابلوروان خدمات(پشتیبانی) است.
هیچ ارزانی بی دلیل نیست.
اولین نیستیم سعی می کنیم جزو بهترین ها برای همکاران باشیم وتا این لحظه نیز بر این اصل تاکید داریم. ان شاا… .

 

اطلاعات تماس با آماکو

آدرس دفتر مرکزی آماکو : تبریز – سه راه امین – پاساژ چهل ستون جدید – طبقه اول – پلاک ۴۴

۰۴۱-۳۵۵۷۳۹۰۹    041-35564524
شماره های تماس : ۰۹۱۴۴۰۳۷۹۴۳     09144061262

email: tablofullcolor@gmail.com

برای دیدن نقشه کامل کلیک کنید