پورتال جامع یورمگ
ماژول فول کالر P10 1R1G1B - تلویزیون شهری | تابلو روان آماکو - تابلو روان آماکو

تابلو روان آماکو

ماژول تابلو روان ، مین برد ، پاور ، سوئچینگ ، کابینت تابلو روان و کلیه قطعات تلویزیون شهری

ماژول فول کالر P10 1R1G1B – تلویزیون شهری

ماژول تابلو روان ال ای دی به عنوان مهمترین بخش در تعیین مشخصات و کیفیت تابلو روان ال ای دی، می بایست مورد توجه خاص مصرف کننده قرار گیرد.

 

ماژول LED یا همان ماژول تابلو روان بلوک های آماده ای از ماتریس های LED هستند که براحتی و به سرعت به هم متصل شده با استفاده مناسب  برد کنترل وپاور سوئیچینگ مناسب بعنوان نمونه CL-POWER  که بهترین برند پاور سوئیچینگ موجود در بازار تابلو روان یا تلویزیون شهری می باشد ودر نهایت یک تابلو روان حرفه ای و یا یک تابلو فول کالر تلویزیون شهری درست می شود.

ماژول های تابلو روان ال ای دی آماکو علاوه بر دارا بودن سطح کیفی مورد قبول به علت تنوع مشخصات قابل استفاده در طیف وسیعی از تابلو های روان ال ای دی می باشند. جدول زیر مشخصات ماژول تابلو روان فول کالر دات پبچ ۱۰می باشد.

مشخصات ماژول ال ای دی فول کالر پی ۱۰
RGB P10 Outdoor Module
ردیف شرح مشخصات
۱ طول ۱۶ سانتیمتر
۲ عرض ۱۶سانتیمتر
۳ تعداد پیکسل ۲۵۶
۴ رزلوشن تابلو  Pix/SQM 10000
۵ نوع هاب ۷۵
۶ نوع درایو شدن اسکن
۷ درخشندگی ۸۵۰۰CD/SQM
۸ نوع ال ای دی  DIP 346 
۹ طول عمر مفید ۱۰۰۰۰۰ ساعت
۱۰ نام PCB SD
 

 

ماژول تابلو روان LED یا بلوک تابلو روان یا LED Display Module یکی از سه عنصر اصلی از لوازم تابلو های روان می باشد.

به طور خلاصه این سه عنصر عبارتند از:

  1. ماژول تابلو روان LED
  2. منبع تغذیه ۵ ولت یا پاور سوئیچینگ
  3. کارت کنترل تابلو روان

در سیستم های نوری مولفه های رنگی اصلی عبارتند از سه رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی (RGB) که این مولفه ها تفاوت اصلی با سیستم رنگ چاپ شامل فیروزه ای، ارغوانی، زرد و مشکی (CMYK) دارند. بنابراین برای تولید تمام رنگ ها توسط نور در یک تابلو روان لازم است که این سه مولفه رنگی وجود داشته باشد. روشن است که هر ماژول نیز با توجه به وجود هر یک از این مولفه ها  با استفاده از کارت طیف دارتوانایی تولید 256 طیف رنگ در صورت وجود یک مولفه (ماژول تک رنگ)، ۶۵۵۳۶ طیف رنگ در صورت وجود دو مولفه (ماژول سه رنگ) و ۱۶۷۷۷۲۱۶ طیف رنگ در صورت وجود سه مولفه (ماژول فول کالر) را دارد.